MROL - Maszyny Rolnicze

Wszystkich posiadaczy sprzętu M-ROL zapraszamy do udziału w FOTO konkursie.

Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zdjęcie podczas pracy sprzętu naszej produkcji i podesłać na naszego messengera. Najlepsze fotki trafią do wielkiego finału.

Wygra zdjęcie najwyżej ocenione przez głosujących. Nagrodą główna jest odzież naszej marki.

Życzymy miłej zabawy!

 

Regulamin tutaj

nasz fanpage tutaj

Wszyscy wiemy jaka jest specyfika pracy w rolnictwie. Czasami bywają i takie okresy gdzie trudno jest inwestować w gospodarstwo, modernizować je bądź przygotować przed sezonem np. żniwami z powodu braku środków na tego typu inwestycje.

Wychodząc naprzeciw takim problemom M-ROL wprowadził dodatkową opcję w swoim programie finansowania zakupu maszyn rolniczych. Od czerwca 2018 roku istnieje możliwość kupna maszyn na raty z możliwością rozpoczęcia spłaty po 3 lub nawet 6 miesiącach od zakupu. Daje to nie powtarzalna szansę gospodarzom którzy czekają na zastrzyk gotówki w momencie sprzedania swoich płodów rolnych np. po żniwach jak cena zboża będzie na satysfakcjonującym poziomie do sprzedaży.

Kupujący może praktycznie od razu korzystać z maszyn rolniczych, które są mu niezbędne do wykonania pracy a spłatę zacznie dopiero za określony czas. Ta możliwość zakupu na raty poprzez finansowanie M-ROL otwiera drogę wielu gospodarstwom, w których przypływ środków finansowych nie jest regularny.

Zakup na raty jest także na bardzo atrakcyjnych warunkach. Chcesz dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Z początkiem czerwca 2018 roku ruszyła nasza najnowsza promocja. Ma ona na celu podziękować klientom za wybór maszyny o najwyższym standardzie pracy. Asortyment naszej marki nie od dziś uchodzi za trwały, mało awaryjny i łatwy w użyciu dlatego też chcielibyśmy gospodarzom, którzy zdecydowali się na zakup u uznanego na rynku polskim od 1974 roku producenta wręczyć w formie bonusa do zamówienia odzież firmową oznaczoną naszym logo.

Przy zakupie za min 5 000 zł klient otrzyma czapeczkę, przy zakupie za 10 000 zł wręczymy specjalną elegancką polówkę a za zakup powyżej 12 000 zł bonusem będzie polar na zimne dni i wieczory.

Więcej informacji i szczegóły u naszych doradców handlowych.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

16 marca w Targach Kielce ruszy 24.edycja kultowej wystawy techniki rolniczej

 

Setki ton najnowocześniejszego sprzętu, lśniące nowością ciągniki oraz sami liderzy światowego rynku już przygotowują się na AGROTECH 2018 – największe w Polsce targi techniki rolniczej organizowane w halach wystawienniczych. Ekspozycja ponad 750 firm z 20 krajów zgromadzona w 11 halach i na terenie zewnętrznym w ubiegłym roku przywiodła do Kielc 71 250 rolników z wielu rejonów kraju.    

Fakt, że to ich ulubione targi nie dziwi, gdy przyjrzymy się propozycjom prezentowanym w kieleckim ośrodku, akurat na początku rolniczego sezonu. AGROTECH, co roku, w sposób kompleksowy oferuje wszystko, co potrzebne jest do prowadzenia gospodarstwa rodzinnego i tego wielkoobszarowego na miarę XXI wieku. Najnowszej generacji ciągniki, wszelkie maszyny rolnicze, narzędzia i urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz  środki do produkcji rolnej takie jak: nasiona, środki ochrony, nawozy i pasze –  zgromadzone w jednym miejscu.  Do tego szerokie grono zarówno wystawców jak i odwiedzających, co gwarantuje nawiązywanie owocnych i trwałych relacji biznesowych.

Stabilna pozycja, pewne kontakty, liderzy branży – oto atuty AGROTECHU

Swoją silną i stabilną pozycję na rolniczym rynku Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH budowały przez niemal ćwierć wieku. Oprócz liczby zwiedzających rangę wystawy podkreśla obecność przedstawicieli polskiego rządu i największych firm rolniczego świata-  zarówno zagranicznych jak i krajowych. Miarą popularności wystawy są również wizyty zagranicznych delegacji – w roku ubiegłym AGROTECH odwiedziło 6 takich delegacji.

- Targi AGROTECH to obecnie największe targi, spośród wszystkich branż gospodarki, organizowane w Polsce w halach wystawienniczych – mówi Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. – Przez 24 lata istnienia na rynku wystaw rolniczych stały się nie tylko miejscem spotkań gospodarzy i miejscem nawiązywania oraz wzmacniania  biznesowych relacji. Targi w Kielcach na stałe weszły do historii polskiego rolnictwa. Od 2018 roku ta największa wystawa techniki rolniczej w Polsce, organizowana w halach będzie również miejscem przyznawania specjalnej ministerialnej nagrody za wkład w rozwój krajowego rolnictwa.

 Nagroda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla firmy i osobowości

Nagroda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi będzie przyznawana w dwóch kategoriach – „Osobowość” i „Polska firma z sukcesem”. Jest ona uhonorowaniem osób, organizacji, przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju polskiego rolnictwa i promują jego pozytywny wizerunek w kraju i za granicą. Pierwszych laureatów Nagrody Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi poznamy podczas gali towarzyszącej Międzynarodowym Targom Techniki Rolniczej AGROTECH 2018 w Targach Kielce.

Rolniczy eksperci na wyciągnięcie ręki

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH nie istnieją bez zastrzyku świeżej wiedzy z różnych rolniczych obszarów – od przepisów i ubezpieczeń, po  merytoryczne konferencje i konsultacje z ekspertami oraz warsztaty i spotkania organizowane przez wystawców na stoiskach. Prelegentami są przedstawiciele czołowych instytucji i instytutów rolniczych w Polsce,  a także najważniejsze stowarzyszenia i organizacje branżowe. Tradycją AGROTECHU są także Złote Medale Targów Kielce przyznawane na uroczystej gali – za najlepsze produkty prezentowane na targach. 

Wszystko o przemyśle drzewnym podczas LAS-EXPO

Od 17 lat targom AGROTECH towarzyszy ekspozycja Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Gromadzi ona między innymi: narzędzia, urządzenia i maszyny do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami, ochronę przeciwpożarową, szkółkarstwo, nasiennictwo, hodowlę i użytkowanie lasu, nowoczesne systemy informatyczne, mapy, porusza także zagadnienia gospodarki łowieckiej. Ekspozycja prezentowana jest zarówno w halach, jak i na terenie zewnętrznym, gdzie na żywo można obserwować jak działają urządzenia i maszyny.

Nie zabraknie również maszyn firmy M-ROL na której to stoisku będzie można zobaczyć mieszalnik do zboża, przenośniki, rozdrabniacze bijakowe oraz wiele innych ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań dla gospodarstwa. M-ROL znajdziecie Państwo w hali G stanowisko 5.

Zapraszamy do Targów Kielce na AGROTECH i LAS-EXPO

 16 - 18 marca 2018

Tradycyjnie już na początku roku przedstawiamy Państwu plan imprez i wydarzeń rolniczych, na których będzie można zobaczyć nasz unikalny sprzęt na żywo, porównać z innymi maszynami i na własnych obserwacjach stwierdzić wysoką jakość wykonania maszyn marki M-ROL.

Będzie jak zawsze możliwość porozmawiania z naszymi specjalistami,  którzy pomogą, opowiedzą i pokażą cały asortyment naszej firmy.

  • POLAGRA PREMIERY POZNAŃ 18-21.01.2018
  • AGRO SHOW OSTRÓDA 10-11.02.2018
  • AGROPARK LUBLIN 03-04.03.2018
  • AGROTECH KIELCE 16-18.03.2018
  • MAZOWIECKIE DNI ROLNICTWA I MAZOWIECKA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH POŚWIĘTNE
  • OPOLAGRA KAMIEŃ ŚLĄSKI 15-17.06.2018
  • REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH I DNI Z DORADZTWEM ROLNICZYM SZEPIETOWO 22-23.06.2018
  • AGROTECH MINIKOWO
  • ROL-SZANSA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
  • AGRO SHOW BEDNARY 20-23.09.2018

Informacje o numerach stoisk, na których będziemy się wystawiać znajdziecie Państwo na naszym fanpage na facebooku.

Serdecznie zapraszamy.

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, charakteryzuje długa historia oraz dynamiczny rozwój, który widać szczególnie na przestrzeni ostatnich trzech edycji. Profesjonalne podejście do organizacji imprezy oraz atmosfera panująca podczas wydarzenia pozwoliły zyskać wierne grono wystawców i zwiedzających. Siódma odsłona Targów POLAGRA-PREMIERY odbędzie się w dniach 18-21 stycznia 2018 roku w Poznaniu.

©2018 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search