MROL - Maszyny Rolnicze

Sezon targów rolniczych organizowanych w Polsce w 2015r. dobiegł już końca.

Targi, które odbyły się w tym roku pozwoliły nam na prezentację i zademonstrowanie w sposób bezpośredni oferty firmy M–ROL. Podczas wyjazdów targowych mieliśmy okazje pokazać zarówno sprzęt, który już dobrze Państwo znacie, jak mieszalniki do pasz, rozdrabniacze, żmijki do zboża, suszarnie do zboża ale przede wszystkim pojawiła się na tegorocznych targach nasza nowość – silos paszowy (Agro Show 2015 Bednary).

Każde wystawy sprzętów, maszyn, urządzeń rolniczych są doskonałą okazją do wielu przeprowadzenia z Państwem rozmów. Dziękujemy za tak szerokie zainteresowanie produktami naszej firmy, chętnie odwiedzane stoisko  M–ROL oraz udział w zorganizowanych przez nas konkursach. Liczymy, że przyszłoroczne edycje targów organizowanych dla sektora rolnego również będą sposobnością do osobistego spotkania się z Państwem. Najbliższą możliwością do zapoznania się z produktami M–ROL będą Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa POLAGRA PREMIERY, które odbędą się 21–24.01.2016 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Tymczasem proszę pamiętać o tym, że aktualne oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej a najnowszy folner można pobrać tutaj. Zachęcamy również do korzystania z możliwości kontaktowania się z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy zawsze chętnie przedstawią propozycje M–ROL z zakresu rozwiązań stosowanych w gospodarstwach rolnych.

©2018 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search