MROL - Maszyny Rolnicze

Targi rolnicze Agro Show 2015

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku.

AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Do głównych atutów wystawy można również zaliczyć  jej nowoczesną i dynamiczną formułę oraz bogate wsparcie branżowe i lokalizację.

Podczas targów (18-21 września) będzie też okazja, by spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami  firmy M-ROL Odolanów, której stoisko podczas wystawy będzie się mieścić w sektorze D 117.

Zapraszamy serdecznie do rozmów z  naszymi doradcami oraz możliwości przyjrzenia się z bliska takim produktom jak przenośniki ślimakowe, przenośniki pneumatyczne, mieszalniki do pasz w różnych konfiguracjach. Będzie można również zobaczyć jak wygląda mobilna suszarnia do zboża marki M-ROL,  czy też chwytak do kiszonki lub rozdrabniacz do słomy.

Dla wszystkich odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy  konkurs  , w którym główną nagrodą będzie żmijka do zboża. Wystarczy zapytać o kupon konkursowy obsługę stoiska i mieć trochę szczęścia w losowaniu.

Regulamin konkursu

Do zobaczenia na Agro Show!

Żródło:
M-ROL,PIGMIUR

©2018 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search