MROL - Maszyny Rolnicze

Letni konkurs samochodowy M-ROL

Przenośnik ślimakowy T401/1 4 mb z czerpnią (bez podstawy jezdnej) o wartości 2150 zł jest nagrodą w najnowszym konkursie M-ROL z Odolanowa.

Tytuł akcji jest trochę tajemniczy ale to nie znaczy, że konkurs jest trudny i dla wybranych. Zasady są proste wystarczy wysłać na podany adres (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) maila z chęcią udziału w konkursie. M-ROL na swój koszt wyśle wtedy do uczestnika specjalną naklejkę, którą należy nakleić na tylniej szybie samochodu i jeździć z nią do zakończenia konkursu czyli do 1 września 2015 roku. Zdjęcie auta z naklejką należy podesłać na tego samego maila na którego wysyłało się chęć zdobycia naklejki. Kapituła konkursu po 10 września wybierze najładniejsze zdjęcie a zwycięzca wzbogaci się o przenośnik ślimakowy.

Aktualności o konkursie publikowane są na profilu Facebook (tutaj).
Zapraszamy do zabawy.

Opis konkursu:
Tytuł
Letni konkurs samochodowy M-ROL

Nagroda
Przenośnik ślimakowy T401/1 4 mb czerpiąca (bez podstawy jezdnej) o wartości 
2150 zł.

Co należy zrobić
należy podesłać zgłoszenie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. chęć udziału i otrzymania naklejki konkursowej, którą należy nakleić na tylniej szybie samochodu. Zdjęcie samochodu z naklejka należy podesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,wtedy uczestnik jest zapisywany do konkursu. Uczestnik musi mieć 
przyklejoną naklejkę konkursową aż do zakończenia konkursu wtedy to poprosimy o podesłanie jeszcze jednego - aktualnego zdjęcia samochodu z naklejka M-ROL. Udział w konkursie biorą tylko osoby pełnoletnie jednak zgłoszenie może wysłać każdy domownik. Uczestnik może wysłać zgłoszenie tylko raz w trakcie trwania konkursu.

Jak długo będzie trwał konkurs?
20 lipca 2015 -1 września 2015

Ogłoszenie i forma
Po zebraniu wszystkich konkursowych fotografii, które należy podesłać najpóźniej do 10 września na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Prezes firmy wraz z koordynatorem konkursu wybierze najciekawsza i najładniejszą fotografię i przekaży zwycięzcy nagrodę.

242_normal.png
©2018 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search