MROL - Maszyny Rolnicze

Targi Opolagra 2015

W dniach 12 – 14 czerwca 2015r. firma M – Rol zaprasza na swoje stoisko B 101, które zostanie wystawione podczas XII edycji najważniejszych targów rolniczych w Polsce południowej – Opolagra w Kamieniu Śląskim k. Opola.
Na 42 ha lotniska w Kamieniu Śląskim podczas tegorocznej Opolagry ponad 400 wystawców dla spodziewanej liczby 50 000 gości przygotowało pokaz techniki rolniczej i ekspozycję maszyn i urządzeń rolniczych producentów polskich i zagranicznych.

Istotnym atutem bogatego programu Opolagry jest organizowana corocznie wystawa i aukcja zwierząt. Dla chętnych przewidziano liczne dodatkowe atrakcje – od konkursów, przez warsztaty prowadzone przez specjalistów branżowych po pokazy dronów i testy maszyn rolniczych dokonywane przez odwiedzających.

Odwiedźcie nas na naszym stoisku podczas Opolagry, by zapoznać się z przeznaczeniem, sposobem działania i efektywnością wykorzystywania tworzonych przez M – Rol mieszalników do paszy, przenośników do zboża, suszarni mobilnych, rozdrabniaczy do zboża jak i rozdrabniaczy do słomy, które czynią Twoje gospodarstwo wydajnym, nowoczesnym i produktywnym.

240_normal.jpg
©2018 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search