MROL - Maszyny Rolnicze

AGROTECH Kielce coraz bliżej - zaproszenie do konkursu

Przypominamy, że w dniach 27 – 29 marca 2015r. odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH Kielce. Nie może na nich zabraknąć nikogo,  kto pasjonuje się nowoczesnym rolnictwem opartym na wykorzystywaniu maszyn i sprzętów rolniczych.
 
Wśród 700 wystawców stoisko: G – 1   ma nasza firma M – ROL, na którym specjalnie dla Państwa zaprezentujemy: żmijki do transportu zboża, mieszalniki do pasz, suszarnie mobilną do zboża jak i całą linie do przygotowywania paszy sypkiej.
 
Osobiste odwiedzenie naszego stoiska dla zainteresowanych zakupem naszych maszyn będzie skutkowało uzyskaniem 5% rabatu.
 
Przypominamy także o konkursie, w którym główną nagrodą jest waga pod mieszalnik marki M – ROL! Pamiętajcie, że aby wziąć udział w konkursie należy podczas najbliższych Targów AGROTECH KIELCE przyjść na nasze stoisko i za pomocą telefonu komórkowego, kamery, aparatu fotograficznego nakręcić maksymalnie 30 sekundowy spot wideo o firmie M – ROL. Obrobiony film trzeba wrzucić na facebook’ową  tablicę M – ROL lub platformę Google+. Trzy najlepsze filmiki zostaną wyłonione przez M- ROL, a dwa kolejne zakwalifikują się do finału poprzez zdobycie największej ilości „polubień”. Losowanie wyłoni jednego zwycięzcę wagi, a 4 pozostałym osobom zostaną przekazane kupony rabatowe na zakup naszego sprzętu.
Do zobaczenia w Kielcach!
233_normal.jpg
pikto.png
©2018 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search