MROL - Maszyny Rolnicze

Nowa FERMA nowe możliwości!

W 2015 roku Targi FERMA (20-22 luty) przenoszą się do nowego miejsca. Cały czas miasto Łódź będzie gościć przedstawicieli i producentów firm oferujących sprzęt do produkcji zwierzęcej. Nowym miejscem Targów FERMA jest hala Expo Łódź.
 
Organizatorzy liczą, że na prawie 6000m2 wystawcy z kraju i zagranicy dla kilkunastu tysięcy zwiedzających przedstawią pełną gamę produktów i urządzeń niezbędnych do prowadzenia hodowli zwierząt, takich jak pasze i dodatki paszowe, materiały hodowlane, maszyny rolnicze oraz wyposażenie budynków inwentarskich.
capture1.jpg
FERMA od zawsze słynęła z merytorycznej dawki informacji, dlatego też po raz kolejny będzie można posłuchać specjalistów od hodowli zwierząt na kilkunastu prelekcjach podczas trwania imprezy. Firma M-ROL obowiązkowo pojawi się na targach jako czołowy producent maszyn i urządzeń rolniczych w środkowej Europie. Zapraszamy na nasze stoisko M 11, gdzie będzie można zobaczyć śrutowniki do zboża, przenośniki do zboża, mieszalniki do pasz sypkich, linie do przygotowania pasz na gospodarstwie oraz rozdrabniacze do słomy – wszystko produkcji M-ROL Odolanów.
Dla naszych gości, którzy przyjdą na nasze stoisko podczas targów i podadzą hasło „M-ROL FERMA” mamy przygotowane upominki firmowe (do wyczerpania zapasów), więc zachęcamy do aktywności.
©2018 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search