MROL - Maszyny Rolnicze

Zakończenie sezonu targowego w Lublinie na AGRO-PARK

Targi AGRO-PARK Lublin to okazja by pokazać szerszej grupie rolników najnowsze trendy i nowinki techniczne w sektorze rolniczym w wschodniej części Polski. Do Lublina przyjeżdżają także zwiedzający nie tylko z okolicznych regionów kraju ale także z Rosji, Ukrainy czy Białorusi by porozmawiać o współpracy  z Polskimi firmami jak i podpatrzyć najnowsze rozwiązania techniki rolniczej.

drfackt3.jpg

Tym wszystkim gościom targów AGRO-PARK nasza firma pokazała najnowocześniejsze rozwiązania dotyczące transportu ziarna, rozdrabniania ziarna, suszeniu zboża jak i przygotowania paszy we własnym gospodarstwie za pomocą mieszalnika do pasz sypkich lub kompletnej linii do produkcji paszy.

jv4hbp0f.jpg

Targi odwiedziło blisko 20 tys. osób z tego też względu  jako producent maszyn i urządzeń rolniczych jesteśmy zadowoleni jak i z frekwencji na naszym stoisku oraz rozmów, które przeprowadziliśmy podczas dwóch dni największych targów na wschodzie Polski.

glowne.jpg

Na tym wydarzeniu M-ROL z Odolanowa kończy targowy sezon wyjazdowy po kraju czekając z niecierpliwością na kolejny rok, w którym zaprezentujemy naszą nowość ale na razie nic więcej nie możemy zdradzić. Zatem do zobaczenia na targach!

©2018 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search