MROL - Maszyny Rolnicze

Uwaga konkurs! Do wygrania przenośnik ślimakowy.

Zapraszamy wszystkich gospodarzy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym z okazji 40-sto lecia firmy M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z Odolanowa, najstarszego polskiego producenta mieszalników do pasz.
Podczas tegorocznych targów  AGRO SHOW (19-22.09.2014) w Bednarach k.Pobiedzisk, które co roku przyciągającą rzesze zainteresowanych gospodarzy zostanie zorganizowany konkurs, w którym główną nagrodą będzie przenośnik ślimakowy typ t401/1 z czerpnią długość 4mb, średnica fi 110 z podstawą jezdną na dwóch kołach produkcji firmy M-ROL.
Czołowy producent urządzeń rolniczych w środkowej Europie, partner działu „Hodowla” na portalu rolniczym Gospodarz.pl mający w swojej ofercie mieszalniki, rozdrabniacze, suszarnie do zbóż i wiele innych maszyn z okazji swojego jubileuszu, który przypada na rok 2014 organizuje konkurs, który będzie miał miejsce podczas AGRO SHOW w Bednarach.
Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy odwiedzić stoisko firmy podczas targów, wypełnić kupon konkursowy i mieć trochę szczęścia podczas losowania. Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie na stronie www.mrol.com.pl . Firma M-ROL zapewnia też transport nagrody na gospodarstwo laureata konkursu i krótkie przeszkolenie  z obsługi.

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem przenośnika ślimakowego firmy M-ROL należy:

1. Podejść na stoisko firmy podczas AGRO SHOW (C 97)
2. Wypełnić poprawnie kupon konkursowy i wrzucić do urny
3. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe związane z firmą M-ROL
mrol-reklama-informator.jpg

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletnia osoba fizyczna lub prawna.
Losowanie odbędzie się w niedziele 21.09.2014 na stoisku firmy o godzinie 14.00. W przypadku braku wylosowanej osoby będziemy kontaktować się telefonicznie.

©2018 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search