MROL - Maszyny Rolnicze

Wszyscy wiemy jaka jest specyfika pracy w rolnictwie. Czasami bywają i takie okresy gdzie trudno jest inwestować w gospodarstwo, modernizować je bądź przygotować przed sezonem np. żniwami z powodu braku środków na tego typu inwestycje.

Wychodząc naprzeciw takim problemom M-ROL wprowadził dodatkową opcję w swoim programie finansowania zakupu maszyn rolniczych. Od czerwca 2018 roku istnieje możliwość kupna maszyn na raty z możliwością rozpoczęcia spłaty po 3 lub nawet 6 miesiącach od zakupu. Daje to nie powtarzalna szansę gospodarzom którzy czekają na zastrzyk gotówki w momencie sprzedania swoich płodów rolnych np. po żniwach jak cena zboża będzie na satysfakcjonującym poziomie do sprzedaży.

Kupujący może praktycznie od razu korzystać z maszyn rolniczych, które są mu niezbędne do wykonania pracy a spłatę zacznie dopiero za określony czas. Ta możliwość zakupu na raty poprzez finansowanie M-ROL otwiera drogę wielu gospodarstwom, w których przypływ środków finansowych nie jest regularny.

Zakup na raty jest także na bardzo atrakcyjnych warunkach. Chcesz dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Z początkiem czerwca 2018 roku ruszyła nasza najnowsza promocja. Ma ona na celu podziękować klientom za wybór maszyny o najwyższym standardzie pracy. Asortyment naszej marki nie od dziś uchodzi za trwały, mało awaryjny i łatwy w użyciu dlatego też chcielibyśmy gospodarzom, którzy zdecydowali się na zakup u uznanego na rynku polskim od 1974 roku producenta wręczyć w formie bonusa do zamówienia odzież firmową oznaczoną naszym logo.

Przy zakupie za min 5 000 zł klient otrzyma czapeczkę, przy zakupie za 10 000 zł wręczymy specjalną elegancką polówkę a za zakup powyżej 12 000 zł bonusem będzie polar na zimne dni i wieczory.

Więcej informacji i szczegóły u naszych doradców handlowych.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

16 marca w Targach Kielce ruszy 24.edycja kultowej wystawy techniki rolniczej

 

Setki ton najnowocześniejszego sprzętu, lśniące nowością ciągniki oraz sami liderzy światowego rynku już przygotowują się na AGROTECH 2018 – największe w Polsce targi techniki rolniczej organizowane w halach wystawienniczych. Ekspozycja ponad 750 firm z 20 krajów zgromadzona w 11 halach i na terenie zewnętrznym w ubiegłym roku przywiodła do Kielc 71 250 rolników z wielu rejonów kraju.    

Fakt, że to ich ulubione targi nie dziwi, gdy przyjrzymy się propozycjom prezentowanym w kieleckim ośrodku, akurat na początku rolniczego sezonu. AGROTECH, co roku, w sposób kompleksowy oferuje wszystko, co potrzebne jest do prowadzenia gospodarstwa rodzinnego i tego wielkoobszarowego na miarę XXI wieku. Najnowszej generacji ciągniki, wszelkie maszyny rolnicze, narzędzia i urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz  środki do produkcji rolnej takie jak: nasiona, środki ochrony, nawozy i pasze –  zgromadzone w jednym miejscu.  Do tego szerokie grono zarówno wystawców jak i odwiedzających, co gwarantuje nawiązywanie owocnych i trwałych relacji biznesowych.

Stabilna pozycja, pewne kontakty, liderzy branży – oto atuty AGROTECHU

Swoją silną i stabilną pozycję na rolniczym rynku Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH budowały przez niemal ćwierć wieku. Oprócz liczby zwiedzających rangę wystawy podkreśla obecność przedstawicieli polskiego rządu i największych firm rolniczego świata-  zarówno zagranicznych jak i krajowych. Miarą popularności wystawy są również wizyty zagranicznych delegacji – w roku ubiegłym AGROTECH odwiedziło 6 takich delegacji.

- Targi AGROTECH to obecnie największe targi, spośród wszystkich branż gospodarki, organizowane w Polsce w halach wystawienniczych – mówi Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. – Przez 24 lata istnienia na rynku wystaw rolniczych stały się nie tylko miejscem spotkań gospodarzy i miejscem nawiązywania oraz wzmacniania  biznesowych relacji. Targi w Kielcach na stałe weszły do historii polskiego rolnictwa. Od 2018 roku ta największa wystawa techniki rolniczej w Polsce, organizowana w halach będzie również miejscem przyznawania specjalnej ministerialnej nagrody za wkład w rozwój krajowego rolnictwa.

 Nagroda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla firmy i osobowości

Nagroda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi będzie przyznawana w dwóch kategoriach – „Osobowość” i „Polska firma z sukcesem”. Jest ona uhonorowaniem osób, organizacji, przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju polskiego rolnictwa i promują jego pozytywny wizerunek w kraju i za granicą. Pierwszych laureatów Nagrody Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi poznamy podczas gali towarzyszącej Międzynarodowym Targom Techniki Rolniczej AGROTECH 2018 w Targach Kielce.

Rolniczy eksperci na wyciągnięcie ręki

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH nie istnieją bez zastrzyku świeżej wiedzy z różnych rolniczych obszarów – od przepisów i ubezpieczeń, po  merytoryczne konferencje i konsultacje z ekspertami oraz warsztaty i spotkania organizowane przez wystawców na stoiskach. Prelegentami są przedstawiciele czołowych instytucji i instytutów rolniczych w Polsce,  a także najważniejsze stowarzyszenia i organizacje branżowe. Tradycją AGROTECHU są także Złote Medale Targów Kielce przyznawane na uroczystej gali – za najlepsze produkty prezentowane na targach. 

Wszystko o przemyśle drzewnym podczas LAS-EXPO

Od 17 lat targom AGROTECH towarzyszy ekspozycja Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Gromadzi ona między innymi: narzędzia, urządzenia i maszyny do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami, ochronę przeciwpożarową, szkółkarstwo, nasiennictwo, hodowlę i użytkowanie lasu, nowoczesne systemy informatyczne, mapy, porusza także zagadnienia gospodarki łowieckiej. Ekspozycja prezentowana jest zarówno w halach, jak i na terenie zewnętrznym, gdzie na żywo można obserwować jak działają urządzenia i maszyny.

Nie zabraknie również maszyn firmy M-ROL na której to stoisku będzie można zobaczyć mieszalnik do zboża, przenośniki, rozdrabniacze bijakowe oraz wiele innych ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań dla gospodarstwa. M-ROL znajdziecie Państwo w hali G stanowisko 5.

Zapraszamy do Targów Kielce na AGROTECH i LAS-EXPO

 16 - 18 marca 2018

Tradycyjnie już na początku roku przedstawiamy Państwu plan imprez i wydarzeń rolniczych, na których będzie można zobaczyć nasz unikalny sprzęt na żywo, porównać z innymi maszynami i na własnych obserwacjach stwierdzić wysoką jakość wykonania maszyn marki M-ROL.

Będzie jak zawsze możliwość porozmawiania z naszymi specjalistami,  którzy pomogą, opowiedzą i pokażą cały asortyment naszej firmy.

  • POLAGRA PREMIERY POZNAŃ 18-21.01.2018
  • AGRO SHOW OSTRÓDA 10-11.02.2018
  • AGROPARK LUBLIN 03-04.03.2018
  • AGROTECH KIELCE 16-18.03.2018
  • MAZOWIECKIE DNI ROLNICTWA I MAZOWIECKA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH POŚWIĘTNE
  • OPOLAGRA KAMIEŃ ŚLĄSKI 15-17.06.2018
  • REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH I DNI Z DORADZTWEM ROLNICZYM SZEPIETOWO 22-23.06.2018
  • AGROTECH MINIKOWO
  • ROL-SZANSA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
  • AGRO SHOW BEDNARY 20-23.09.2018

Informacje o numerach stoisk, na których będziemy się wystawiać znajdziecie Państwo na naszym fanpage na facebooku.

Serdecznie zapraszamy.

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, charakteryzuje długa historia oraz dynamiczny rozwój, który widać szczególnie na przestrzeni ostatnich trzech edycji. Profesjonalne podejście do organizacji imprezy oraz atmosfera panująca podczas wydarzenia pozwoliły zyskać wierne grono wystawców i zwiedzających. Siódma odsłona Targów POLAGRA-PREMIERY odbędzie się w dniach 18-21 stycznia 2018 roku w Poznaniu.

zyczenia mrol

 

Wszystkim naszym Klientom oraz Kontrahentom
chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia
spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia
a także wielu sukcesów w nadchodzącym 2018 roku.

Zarząd z pracownikami.

©2018 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search